De nr.1 in marathonreizen en trainingen.
Kaapstad

Sanlam Cape Town Marathon

Datum van de marathon: 24-05-2026

RUN2FORTY2: Officieel internationaal touroperator van de Sanlam Cape Town Marathon!  

Voor gegarandeerde deelname in 2027, adviseren je NU al je voorboeking te maken, dit is een hardloper!

De Sanlam Cape Town Marathon heeft geschiedenis geschreven en is officieel benoemd tot de 8e Abbott World Marathon Major. Daarmee behoort Kaapstad nu tot het exclusieve rijtje van de grootste en meest prestigieuze marathons ter wereld. Een unieke kans om deel uit te maken van dit bijzondere hoofdstuk in de marathonwereld.

De Sanlam Cape Town Marathon is veel meer dan alleen een marathon. Het is een unieke combinatie van sport, natuur, avontuur en beleving. Je loopt een prachtig parcours door één van de mooiste steden ter wereld, met start en finish bij Green Point, vlak bij het iconische Cape Town Stadium en de Waterfront. Alles is erop gericht om jou optimaal voorbereid én ontspannen aan de start te laten verschijnen. Tijdens de marathon word je onderweg aangemoedigd door duizenden toeschouwers én de enthousiaste supporterspunten van Run2Forty2. 

Met Run2Forty2 beleef je deze bijzondere marathon volledig zorgeloos. Wij regelen alles tot in de puntjes: van rechtstreekse KLM-vluchten en verblijf in een comfortabel 4**** hotel of luxe 5***** superior hotel tot persoonlijke begeleiding door ons eigen team. Uiteraard reizen wij zelf met de groep mee om er samen een onvergetelijke ervaring van te maken.

Je verblijft naar keuze in het comfortabele 4**** Garden Court Victoria Junction Hotel gelegen nabij de Waterfront, of in het wereldberoemde 5***** Belmond Mount Nelson Superior Hotel. Dit iconische "Pink Lady" hotel behoort al decennialang tot de meest beroemde en geliefde hotels ter wereld en staat bekend om zijn ongeëvenaarde service, prachtige tuinen en rijke historie.

Deze reis is niet alleen geweldig voor lopers, maar ook voor supporters. Naast de marathon staat de reis volledig in het teken van het ontdekken van het prachtige Zuid-Afrika. Denk aan gezellige groepsactiviteiten, een sfeervol supportersprogramma, een feestelijke afterparty en als absoluut hoogtepunt een onvergetelijke safari waarbij je de beroemde Big Five kunt spotten.

Waarom kiezen voor Run2Forty2?

• Gegarandeerd startnummer voor de Sanlam Cape Town Marathon 2027
• Rechtstreekse KLM-vlucht naar Kaapstad
• Verblijf in het Garden Court Victoria Junction 4**** Hotel of het iconische Belmond Mount Nelson Hotel 5***** Superior
• Persoonlijke begeleiding door het Run2Forty2-team
• Gezellige groepsactiviteiten en supportersprogramma
• Verkenningsloop, laatste tips presentatie en afterparty
• Exclusief Run2Forty2 reisvest voor lopers én supporters
• Marathonshirt/singlet voor alle lopers
• Georganiseerde safari om de Big Five te spotten
• Kleinschalige groepsreis met persoonlijke aandacht
• Mogelijkheid om je verblijf of safari te verlengen

Kortom: een marathonreis die veel verder gaat dan alleen 42,2 kilometer. Dit is een reis vol sportieve hoogtepunten, indrukwekkende natuur, bijzondere ontmoetingen en herinneringen die je nooit meer zult vergeten.

Wil je langer blijven? Wij regelen een verlenging op maat! 

Vliegtijden:

19-5-2027 KL 597 10.10 - 21.25 uur

25-5-2025 KL 598 23.15 - 10.45 uur (aankomst volgende dag)

Voor een impressie van hoe onze reis eruit ziet, check onderstaande video, geluid aan en genieten van een reis die je nooit meer zal vergeten:

Garden Court Victoria Junction Hotel 4****                                                

Een bed of bedden in een kamer bij Garden Court Victoria Junction Garden Court Victoria Junction, Cape Town: Hotel Reviews, Rooms & Prices |  Hotels.com

Belmond Mount Nelson Hotel 5*****

Mount Nelson, A Belmond Hotel, Cape Town, Kaapstad (bijgewerkte prijzen  2026) Recensies, deals en foto's van Mount Nelson, A Belmond Hotel, Cape Town,  2026 ― Expedia.nl

Marathon parcours:

Marathon | Sanlam Cape Town Marathon

 

1 5***** Belmond Mount Nelson Hotel
2 Start van de marathon
3 Finish van de marathon
4 4**** Garden Court Victoria Junction Hotel


Natuurlijk is het van belang, als u een marathon gaat lopen in zo'n bijzonder land, dat alles rondom de marathon perfect verloopt. Daarom kiest u voor Run2Forty2, geen allround reisorganisatie, maar DE marathonspecialist! Wij organiseren vanuit onze marathonkennis en reiservaring en "wij" zijn uiteraard mee op reis om deze sterke punten te waarborgen. 

Garandeer nu uw marathonreis via de GROENE . Na uw aanmelding, dient u direct online een aanbetaling te voldoen van € 1000,00. Pas na deze aanbetaling is uw plek gegarandeerd. 

U ontvangt vervolgens van ons de factuur en reserverintsbevestiging met de betalingsvoorwaarden voor de restantbetalingen. 

 





Nadat u uw gegevens heeft ingevoerd, ontvangt u (boven aan het scherm) de link om de brochure van uw keuze te downloaden. Deze brochure wordt dan opgeslagen in de downloadmap van uw computer, vergeet niet naar boven te scrollen om de link te zien!

Door het verzenden van dit contactformulier blijft u automatisch op de hoogte van de activiteiten van Run2Forty2 aangaande ons aanbod in marathonreizen en trainingsmogelijkheden. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden via de link in onze nieuwsbrief.

LEES DIT EERST GOED DOOR ALVORENS EEN VOORBOEKING TE MAKEN:

Door het invullen van dit formulier kan je een voorboeking maken om deel te nemen aan het prachtige reisarrangement en deelname aan de Sanlam Capetown marathon 2027. Deze marathon zal in 2027 wederom in mei plaats vinden!!

De voorboeking wordt gemaakt op basis van de reis van 2026. Wij bieden voor 2026,  een vliegreis aan met KLM en de keuze uit 2 arrangementen  4* hotel en  5* hotel. Beide hotels liggen zeer centraal! 

Beide arrangementen zijn boekbaar voor minimaal 6 nachten (verlenging is altijd mogelijk).

Natuurlijk is het  mogelijk om de terugvlucht te wijzigen naar een latere datum en andere bestemming van KLM terug naar NL (ideaal als je na de marathonreis nog een mooie doorreis wilt maken, terugvliegen vanuit Johannesburg is ook mogelijk).

Prijs van het reisarrangement (2026) start bij ongeveer € 2600,00 per persoon (op basis van de tarieven van het 4* hotelarrangement). 

Prijs van het reisarrangement (2026) startte bij € 3300,00 per persoon (op basis van de tarieven van het 5* hotelarrangement).

De kosten van het startnummer a € 450,00 komen hier nog bij

Uiteraard is deze reis voorzien van ervaren Run2Forty2 reisleiding en een georganiseerd programma ter plaatse. We bieden naast dit arrangement met 6 nachten ook een verlengingsmogelijkheid aan. Geef bij de opmerkingen aan of je voor de het 6 nachten of meerdere nachten arrangement wil reserveren.

We hebben op de marathonreis naar Kaapstad slechts beperkt plaats beschikbaar. 
De kosten van een voorboeking bedraagt € 350,-. per persoon. Dit bedrag verrekenen wij uiteraard met de uiteindelijk reissom, en wordt in mindering gebracht op de totaalfactuur.
Dit bedrag is niet terug te vorderen, indien je later besluit niet deel te nemen.

Wel kan je bij je voorboeking een annuleringsverzekering afsluiten, in het geval je niet kan deelnemen vanwege blessure, ziekte (familie) etc. Geef dit aan bij de opmerkingen!

Kosten verzekering = 8% van de voorboekingskosten, plus €5,45 poliskosten, plus 21% assurantiebelasting. Dekking = 75% bij blessures en 100% bij de standaard voorwaarden.

 

Deelnemer 1

*We geven geen garanties op kamer op indeling, maar natuurlijk doen we ons uiterste best u in te delen met een andere deelnemer.

Deelnemer 1 is verantwoordelijk voor de inschrijving(en) op dit formulier en dient deze tevens te ondertekenen. De facturatie en alle mondelinge- en schriftelijke correspondentie zal via deelnemer 1 worden gevoerd. Deelnemer 1 dient zijn of haar medereizigers te informeren over alle, door Run2Forty2, gecommuniceerde informatie.


Gebruik uw muis om in het vak hiernaast uw handtekening te plaatsen

U ontvangt van ons een kopie van dit aanvraagformulier per e-mail
GARANTIE
Wij zullen uw voorboeking pas in optie houden vanaf het moment dat de betaling van de voorboeking door ons is ontvangen binnen de daarvoor gestelde betalingstermijn tot 7 dagen nadat wij ons arrangement voor 2016 aan u bekend hebben gemaakt.

U dient binnen 7 dagen de voorboeking om te zetten naar een definitieve reservering. Indien u na de voorboeking besluit met Run2Forty2 deel te nemen aan het marathonreisprogramma, en u voorboeking omzet tot een definitieve reservering op een van onze reizen, wordt de betaling van de voorboeking uiteraard in mindering gebracht op de uiteindelijke reissom.


Het is niet mogelijk een voorboeking door te schuiven naar een volgend jaar of andere marathon. Wij zullen uw inschrijving namelijk direct doorvoeren nadat de betaling is ontvangen van de voorboeking. Naamswijziging van een loper zijn derhalve niet mogelijk. Vanaf dat moment staat u geregistreerd voor de marathon van uw keuze.

Run2Forty2 behoudt zich het recht eventuele wijzigingen door te voeren binnen het programma t.o.v. het voorgaande jaar. Voorboekingen worden geaccepteerd zo lang wij plaatsen kunnen garanderen.

Ondergetekende verklaart op de hoogte te zijn van de aanmeldingsvoorwaarden zoals hierboven beschreven.


Klik hier voor meer informatie over onze trainingstrajecten!

LEES DIT EERST GOED DOOR ALVORENS EEN VOORBOEKING TE MAKEN:

Door het invullen van dit formulier kan je een voorboeking maken om deel te nemen aan het prachtige reisarrangement en deelname aan de Sanlam Capetown marathon 2027. Deze marathon zal in 2027 wederom in mei plaats vinden!!

De voorboeking wordt gemaakt op basis van de reis van 2026. Wij bieden voor 2026,  een vliegreis aan met KLM en de keuze uit 2 arrangementen  4* hotel en  5* hotel. Beide hotels liggen zeer centraal! 

Beide arrangementen zijn boekbaar voor minimaal 6 nachten (verlenging is altijd mogelijk).

Natuurlijk is het  mogelijk om de terugvlucht te wijzigen naar een latere datum en andere bestemming van KLM terug naar NL (ideaal als je na de marathonreis nog een mooie doorreis wilt maken, terugvliegen vanuit Johannesburg is ook mogelijk).

Prijs van het reisarrangement (2026) start bij ongeveer € 2600,00 per persoon (op basis van de tarieven van het 4* hotelarrangement). 

Prijs van het reisarrangement (2026) startte bij € 3300,00 per persoon (op basis van de tarieven van het 5* hotelarrangement).

De kosten van het startnummer a € 450,00 komen hier nog bij

Uiteraard is deze reis voorzien van ervaren Run2Forty2 reisleiding en een georganiseerd programma ter plaatse. We bieden naast dit arrangement met 6 nachten ook een verlengingsmogelijkheid aan. Geef bij de opmerkingen aan of je voor de het 6 nachten of meerdere nachten arrangement wil reserveren.

We hebben op de marathonreis naar Kaapstad slechts beperkt plaats beschikbaar. 
De kosten van een voorboeking bedraagt € 350,-. per persoon. Dit bedrag verrekenen wij uiteraard met de uiteindelijk reissom, en wordt in mindering gebracht op de totaalfactuur.
Dit bedrag is niet terug te vorderen, indien je later besluit niet deel te nemen.

Wel kan je bij je voorboeking een annuleringsverzekering afsluiten, in het geval je niet kan deelnemen vanwege blessure, ziekte (familie) etc. Geef dit aan bij de opmerkingen!

Kosten verzekering = 8% van de voorboekingskosten, plus €5,45 poliskosten, plus 21% assurantiebelasting. Dekking = 75% bij blessures en 100% bij de standaard voorwaarden.

 

Deelnemer 1

*We geven geen garanties op kamer op indeling, maar natuurlijk doen we ons uiterste best u in te delen met een andere deelnemer.

Deelnemer 1 is verantwoordelijk voor de inschrijving(en) op dit formulier en dient deze tevens te ondertekenen. De facturatie en alle mondelinge- en schriftelijke correspondentie zal via deelnemer 1 worden gevoerd. Deelnemer 1 dient zijn of haar medereizigers te informeren over alle, door Run2Forty2, gecommuniceerde informatie.


Gebruik uw muis om in het vak hierboven uw handtekening te plaatsen

U ontvangt van ons een kopie van dit aanvraagformulier per e-mail

Klik hier voor meer informatie over onze trainingstrajecten!